Bu İçeriği Paylaş
19 Haziran 2018 Salı

AK PARTİLİ ADAYLAR KIRSALDA SIKI ÇALIŞIYOR

AK Parti Muş Milletvekili Adayları Mehmet Emin Şimşek, Abdulselam Er, Abdulmecit Cantepe ve Figen Ergül, seçim çalışmalarını kırsalda sürdürüyor


AK Parti Muş Milletvekili Adayları Şimşek ve Er, birlikte Malazgirt ve Bulanık ilçelerinde seçim çalışması yaptı. 24 Haziran seçimleri kapsamında gittiği İlçelerde Mehmet Emin Şimşek İlçe halkının kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan memnuniyetini dile getirdi. Şimşek, ” 24 Haziran hem Milletvekili Genel hem de Cumhurbaşkanlığın seçimidir. Bu Türkiye’nin tarihini kaderini tayin edecektir” dedi.

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Er, “Bizde Bismillahirrahmanirrahim diyerek Kutlu Davamızın ta kendisi olan Ak Partimizde, bizleri aday olarak kabul eden Sayın Cumhurbaşkanımıza Şükran’larımı sunuyorum. Mevlam bu yolda bizleri mahcup etmesin” dedi.

 
Bu içerik 91 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
TERÖR OPERASYONU: 5 TUTUKLAMA TERÖR OPERASYONU: 5 TUTUKLAMA.. Muş’ta terör örgütü propagandası yapma suçundan yakalanan 17 şahıstan 5’i tutukl..
0 yorum GÜNCEL - 22.6.2018
OY KULLANMAK OY KULLANMAK.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 22.6.2018
ALTAY “AK PARTİ HÜKÜMETİNE VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ” ALTAY “AK PARTİ HÜKÜMETİNE VE EMEĞİ.. AK Parti İl Genel Meclis Üyesi ve Hasköy İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği E..
0 yorum GÜNCEL - 22.6.2018
Üye Bilgi