Bu İçeriği Paylaş
10 Şubat 2018 Cumartesi

ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF

Bulanık ilçesi Hanım Kültür Merkezinde şehitler için mevlid-i şerif okutuldu


Bulanık ilçesi Hanım Kültür Merkezinde şehitler için mevlid-i şerif okutuldu. Düzenlenen mevlit programına Vali Aziz Yıldırım’ın eşi Selma Yıldırım, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya'nın eşi Suna Asya ve kurum amirlerinin eşleri katıldı. Vatan için canını feda eden şehitler için düzenlenen programda dualar ve ilahiler eşliğinde şehitleri yad ettiklerini belirten Vali Yıldırım’ın eşi Selma Yıldırım, ziyaretteki amaçlarının şehit aileleri ile bir araya gelip acılarına ortak olmak olduğunu söyledi.

Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan'ın eşi Meryem Uzan da programın önemine değinerek, "Yaralı gönüllerin acılarını paylaşıp vatanı için canını fedan eden kahraman Mehmetçiklerin ailelerinin yanında olarak insanlık vazifemizi yerine getirdik” dedi.

Kur'an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif'in okunduğu programda şehit ailelerine çeşitli hediyeler verildi. Yıldırım ve beraberindekiler, daha sonra hastaneye geçerek, yatan hastaları ziyaret etti.

“HASTALAR ZİYARET EDİLDİ”

Devlet Hastanesinde hastalarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulunan Yıldırım ve beraberindekiler, hasta yakınlarıyla sohbet edip durumları hakkında bilgi aldılar. Sürekli doktor gözetimi altıda ve hijyen ortamında tedavi gören hastalar kendilerini ziyaret eden Yıldırım ve misafirlere teşekkür ederek mutluluklarını dile getirdiler. Ziyarette hastalara eşlofman ve terlik hediyeleri takdim edildi. Hastalara eşi Vali Aziz Yıldırım’ın selamını ileten Yıldırım, hastalarla yakından ilgilenir. Yıldırım, ayrıca Hastane Başhekimi ve Müdürlerinin eşlik ettikleri hasta ziyaretinde hastanenin hizmetleri, kapasitesi hakkında bilgi vererek konuklarını ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 
Bu içerik 141 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi