Bu İçeriği Paylaş
23 Mart 2018 Cuma

TERÖR OPERASYONU: 20 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Muş’un Bulanık ve Malazgirt İlçelerinde ‘Nevruz’ sonrası izinsiz ateş yakarak PKK/KCK terör örgütü propagandası yaparak sloganlar atan 20 kişi gözaltına alındı


 Nevruz Bayramı gecesi Muş’un Bulanık ve Malazgirt İlçelerinde izinsiz ateş yakarak PKK/KCK terör örgütü propagandası yaparak sloganlar atan 20 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgilere göre, Muş İl Emniyet Müdürlüğünce Malazgirt ve Bulanık ilçelerinde Nevruz sonrası akşam saatlerinde PKK/KCK terör örgütünün propagandasını yaparak sloganlar eşliğinde ateş ve lastik yakma olaylarının gerçekleşmesi sonrasında olaylara karıştığı tespit edilen şahıslara yönelik operasyon başlatıldı. Yapılan operasyon sonucunda Bulanık İlçesinde 16 ve Malazgirt İlçesinden ise 4 şahıs olmak üzere toplam 20 şahıs yakalandığı ve şahıslar hakkında adli tahkikat devam ettiği bildirildi.

 
Bu içerik 184 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi