Bu İçeriği Paylaş
2 Haziran 2018 Cumartesi

AK PARTİ HEYETİNDEN KÖYLERE ZİYARET

AK Parti Muş İl Teşkilatı Muş’un köylerini ziyaret ederek, vatandaşların sorun ve taleplerinde yerinde dinleyip, çözüm üretiyor.


AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve Merkez İlçe Başkanı İbrahim Avcı ile birlikte Muş’un köylerini ziyaret ettiler.  AK Parti Teşkilatı, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem Milletvekilliği Genel seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Milletvekili Şimşek, beraberindeki heyet ile birlikte Kepenek, Muratgören, Taşoluk, Çatbaşı ve Kıyık Köylerini ziyaret etti.

Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Milletvekili Şimşek, "Bizler AK Parti ailesi olarak millete hizmeti ilke edindiğimiz bu kutlu yolda 16 yıldır dur durak bilmeden, gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

Dünya’daki tüm mazlumlara kol kanat geren daha güçlü bir Türkiye için Durmak Yok Yola Devam diyen Şimşek, konuşmasını şöyle sürdürdü “Sadece seçim zamanı değil, her an seçim olacakmış gibi hizmetlerimizi sürdürüyor, sürekli vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Onların sorunlarını dinliyor, ihtiyaçlarını belirliyor, her an yanlarında olmaya özen gösteriyoruz. Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bu ülke için, mazlumlar için nasıl mücadele ettiğini anlatıyoruz. Seçim atmosferinin devam etmesi ile birlikte bizler de çalışmalarımızı hızlandırdık. Çünkü bu seçim şer odaklarının yakından takip ettiği Türkiye’yi çökertmek, Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı indirmek için kirli oyunların döndüğü bir seçim. Dünya dört gözle bizi izliyor. Bizler de 16 yıldır Türkiye’yi şaha kaldıran, dünyaya bakan değil de dünyanın seyrettiği bir Türkiye imajını oluşturan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında, onun başlattığı bu kutlu davada sıkı sıkı kenetlenmeliyiz.  Siyasetin mütevazı ve saygın bir şekilde yaşandığı Muş’ta, milletimiz her zaman doğru kararı sandıkta vermeyi bilmiştir. Vatandaşlarımız en doğu kararı yine sandıkları doldurarak verecektir.  Bu seçim mazlumlar için, İslamiyet’in geleceği için, ülkemiz için çok önemli bir seçim. Bu yüzden Durmak Yok Yola Devam, Durmak Yok Koşmaya Devam Diyoruz. Bu davanın içerisinde yer almaktan, vatandaşlarımıza hizmet edebilme şerefine ulaşmaktan dolayı gurur duyuyoruz"

AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve Merkez İlçe Başkanı İbrahim Avcı’da yaptıkları açıklamada, birlik ve beraberlik mesajı vererek, Muş halkından destek istediler.

AK Parti heyeti daha sonra Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat’ı makamında ziyaret ettiler. 

 
Bu içerik 62 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi