Bu İçeriği Paylaş
27 Mayıs 2018 Pazar

İYİ PARTİ ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Muş eski Milletvekillerinden Erkan Kemaloğlu, aday olduğu İYİ Parti’de seçim çalışmalarını sürdürüyor


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından Muş’ta birinci sıra adayı olarak gösterilen Erkan Kemaloğlu, Muş’a gelir gelmez seçim çalışmalarına hızla başladı. Muş’ta ve ilçelerinde esnaf ile vatandaşı ziyaret eden Kemaloğlu, çalışmalar hakkında şunları söyledi; Saygıdeğer hemşehrilerim! 25 Haziran sabahında güneş yeniden doğacak. İyi bir Türkiye ve iyi bir Muş bizi bekliyor! Memleketimiz için İyi çalışacak, iyi yorulacak, iyi işler başaracağız. Çünkü Muş hep en iyisine layık oldu. Bu sorumlulukla bende iyilerle beraber çalışmaya ve ter dökmeye hazırım. İyiler daima kazanır. Kadirşinas hemşerilerim; Başın düşerse dara, Erkan Kemaloğlu’nu ara”

 
Bu içerik 366 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi