Bu İçeriği Paylaş
26 Şubat 2018 Pazartesi

MUŞ FENERBAHÇE’DE SEZER YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ

Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği Muş Şubesi, 2. Olağan genel kurul toplantısını yaptı. Mevcut Başkan Mehmet Şirin Sezer, delege oylarının tamamını alarak yeniden başkanlığa seçildi


Hafta sonu Muş Çevre ve Şehircilik Muş İl Müdürlüğünün toplantı salonunda gerçekleşen kongreye, Derneğin yönetimi ile Fenerbahçe Spor Kulübünün Muş’taki taraftarları katıldı. Tek liste halinde seçime katılan mevcut Başkan Mehmet Şirin Sezer, yeniden başkanlığa seçildi.

Kongre öncesi bir konuşma yapan Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği Muş Şube Başkanı Mehmet Şirin Sezer, Saygıdeğer Muş Halkı, Sevgili Fenerbahçeliler; 21.06.2016 tarihinde yürürlüğe giren tüzüğümüze uyum sağlamak üzere seçilen yönetimimizden Hedef Bir Milyon Üye Projemiz ile hedeflerin çeşitli ortamlarda dile getirilerek; Fenerbahçe sevgimiz, bu camiamıza karşı taşıdığımız saygı ve sorumluluk aynı heyecanla an olarak yoğun bir şekilde yaşamaktayız.

Şubat ayında 2. Olağan Genel Kurul toplantıyı gerçekleştirmemizin önemi; Şubemiz ve şahsım adına, Kulübümüze yaptıkları ile hayalleri gerçekleştiren, Fenerbahçe camiası temizdir, ne şikesi memleket elden gidiyor, ben bu kulübe hayatımı verdim ve darağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe! diyen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım beyin Başkanlığının yıl dönümü olmasıdır. Türkiye Spor tarihinde yeri bakımında apayrı bir olayında yıl dönümü olarak yerini almış durumda. 14 şubat sevgiler günü, aynı zamanda 3 Temmuz Kumpası'nın ilk duruşmasının yapıldığı günün de yıl dönümü. Sayısız iftira ve yalanlardan oluşan ve iddianame kisvesi altında kamuoyuna sunulan kağıt parçaları, ilk defa 14 Şubat 2012’de bugün ya kaçak, ya da tutuklu durumda bulunan terör örgütü üyeleri tarafından değerlendirmeye alındı. Bunları unutmadık, unutmayacağız. Fenerbahçe’mize bu iftirayı atanlara karşı Ülkemizde eşsiz liderlik dersi veren Sayın Aziz Yıldırım beyin Başkanlığında camiamız ile davamızla ilgili mücadelemiz, sonuna kadar sürecektir.

06.09.2015 Pazar günü Şubemizin İlk Genel Kurulu yapıldığı tarihinden, Şubemizin faaliyet yetkisi verildiği andan itibaren, Doğu Anadolu Bölgemizde tek Şube olan Muş Şubemiz bölge ekonomik şartları da nazara dikkate alınarak, Kulübümüzün dev projesi Hedef Bir Milyon Üye kapsamında, Türkiye'nin dört bir yanında yapılması planlanan Fenerbahçe Spor Kompleks Projesi Bölgemizde ilk olarak Muş İlimize temeli atılması çabamız sürmektedir. Kongremizin hayırlara vesile olması dileğimle saygılarımı sunarım.” İfadelerini kullandı.

Yapılan kongrede ise yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Sırrı Söylemez Başkan Vekili,  Handan Sönmez Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü, Mehmet Haşim Devrim Muhasip Üye, Vehbi Selen Yatırım, Projeler Ve Gayrımenkul Sorumlusu, Yetiş Koç Eğitim ve İdari Yapı Sorumlusu, Ümit Yalova Hukuk İşleri Sorumlusu, Celalettin Sönmez Hedef Bir Milyon Üye Proje Sorumlusu, Mehmet Sıddık Önel Finansal Ve İdari Yapılandırma Sorumlusu, Tülay Kurubaş Eğitim Kurumları Ve Tesislerden Sorumlusu, Hakan        Subaşı Reklam Pazarlama Ve Kaynak Yaratma Sorumlusu, Fırat Sezer Çocuk Ve Gençlik Kulübü Sorumlusu.

Deneteme Kurulu Asil; Başkan Pınar Kurubaş, Üye Nadir Mutlu,  Üye Tuncay Söylemez. Denetleme Kurulu Yedek; Vedat Aydın, Serdal Sakık, Bilal Ağa

 
Bu içerik 133 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi