Bu İçeriği Paylaş
27 Mayıs 2018 Pazar

CHP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI TANITACAK

CHP Muş Merkez İlçe Başkanı Mehmet Sönmez, Milletvekili adaylarına düzenleyecekleri tanıtım toplantısından sonra seçim çalışmalarına başlayacaklarını söyledi


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş Milletvekili adayları Muş’a geliyor. CHP Genel merkezi tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısına katılan CHP’nin Muş Milletvekili birinci sıra adayı Yılmaz Çetinkaya, ikinci sıra adayı Yıldırım Paçal, üçüncü sıra adayı Cemal Koçhan ve dördüncü sıra adayı Nur Muhammed Karahan, partilerinin Muş’ta gerçekleştireceği tanıtım toplantısından sonra seçim çalışmalarına resmen başlayacaklar.

CHP Muş Merkez İlçe Başkanı Mehmet Sönmez, bu seçimlerin ülkemizin geleceği açısından önemli olduğuna dikkat çekerek, gerek milletvekilleri gerekse de Cumhurbaşkanı adayları Muharrem İnce’nin etrafında kenetleneceklerini söyledi. Başkan Sönmez, tüm Muş halkından destek istedi.

 
Bu içerik 147 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi