Bu İçeriği Paylaş
03 Kasım 2013 Pazar

ÖZEN İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYI

İşadamı Nesim Özen, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı


AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığından sonra en çok rağbet gören İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığı için de müracaatlar son buldu. AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığını açıklayan işadamı Nesim Özen, amacının hizmet etmek olduğunu söyledi.
Dosyasını Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan'a teslim eden Özen, şunları söyledi: "Siyasetin adaylık dönemleri kıyamet dönemleri gibidir. Kıyamette nasıl ki ana yavrusunu, yavrusu da anasını tanımayacaksa, baba evladını, evladı da babasını tanımayacaksa, siyasette de derler ki, insanların kendi nefsi ile uğraştıkları o anda dostları tanımazlar. Ancak Ak Parti böyle bir parti değildir. İnsanların birbiriyle beraber olduğu, kendi nefislerine dostlarını tercih ettiği, birbirine izzeti ikramda bulunduğu, birbirine hürmet ve saygı gösterdiği bir partidir. Ak Parti 12 yıllık bir parti gözükmekle beraber 1000 yıllık Müslüman milletinin hayallerini süsleyen bir partidir. Böyle bir partide görev almak, göreve talip olmak benim onurdur. Şimdiden tüm aday adaylarına başarılar diliyor, seçimlerim memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

 
Bu içerik 845 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
VEDAŞ’TAN MUHTARLARA VİP HİZMETİ VEDAŞ’TAN MUHTARLARA VİP HİZMETİ.. Vangölü Elektrik Dağıtım şirketi (VEDAŞ) Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde g..
0 yorum GÜNCEL - 21.02.2017
KAR MESAİSİ DEVAM EDİYOR KAR MESAİSİ DEVAM EDİYOR.. Muş Belediyesi karla mücadele ekipleri, ana ve ara yollarda toplanan kar kütlele..
0 yorum GÜNCEL - 21.02.2017
OSMANLI OCAKLARI REFERANDUMDA EVET DİYECEK OSMANLI OCAKLARI REFERANDUMDA EVET .. Anayasa değişikliğine yönelik yapılacak referandum için Muş'ta başlatılan ‘Güçlü..
0 yorum SİYASET - 21.02.2017
Üye Bilgi