Bu İçeriği Paylaş
03 Kasım 2013 Pazar

ÖZEN İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYI

İşadamı Nesim Özen, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı


AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığından sonra en çok rağbet gören İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığı için de müracaatlar son buldu. AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığını açıklayan işadamı Nesim Özen, amacının hizmet etmek olduğunu söyledi.
Dosyasını Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan'a teslim eden Özen, şunları söyledi: "Siyasetin adaylık dönemleri kıyamet dönemleri gibidir. Kıyamette nasıl ki ana yavrusunu, yavrusu da anasını tanımayacaksa, baba evladını, evladı da babasını tanımayacaksa, siyasette de derler ki, insanların kendi nefsi ile uğraştıkları o anda dostları tanımazlar. Ancak Ak Parti böyle bir parti değildir. İnsanların birbiriyle beraber olduğu, kendi nefislerine dostlarını tercih ettiği, birbirine izzeti ikramda bulunduğu, birbirine hürmet ve saygı gösterdiği bir partidir. Ak Parti 12 yıllık bir parti gözükmekle beraber 1000 yıllık Müslüman milletinin hayallerini süsleyen bir partidir. Böyle bir partide görev almak, göreve talip olmak benim onurdur. Şimdiden tüm aday adaylarına başarılar diliyor, seçimlerim memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

 
Bu içerik 759 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
83 KÖY YOLU ULAŞIMA AÇILDI 83 KÖY YOLU ULAŞIMA AÇILDI.. Muş'ta kar yağışı nedeniyle yolu kapanan 136 yerleşim biriminden 83'ünün ulaşıma..
0 yorum GÜNCEL - 06.12.2016
PROJELERİN AÇILIŞI YAPILDI PROJELERİN AÇILIŞI YAPILDI.. Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Muş İl Müdürlüğü ile Fiziksel Engelliler, Serebral ..
0 yorum GÜNCEL - 06.12.2016
ENGELLİLER İÇİN EMPATİ STANDI KURDULAR ENGELLİLER İÇİN EMPATİ STANDI KURDU.. Muş Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile Muş Bedensel Engelliler Derneği işbirliğind..
0 yorum GÜNCEL - 06.12.2016
Üye Bilgi