Bu İçeriği Paylaş
03 Kasım 2013 Pazar

ÖZEN İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYI

İşadamı Nesim Özen, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı


AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığından sonra en çok rağbet gören İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığı için de müracaatlar son buldu. AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığını açıklayan işadamı Nesim Özen, amacının hizmet etmek olduğunu söyledi.
Dosyasını Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan'a teslim eden Özen, şunları söyledi: "Siyasetin adaylık dönemleri kıyamet dönemleri gibidir. Kıyamette nasıl ki ana yavrusunu, yavrusu da anasını tanımayacaksa, baba evladını, evladı da babasını tanımayacaksa, siyasette de derler ki, insanların kendi nefsi ile uğraştıkları o anda dostları tanımazlar. Ancak Ak Parti böyle bir parti değildir. İnsanların birbiriyle beraber olduğu, kendi nefislerine dostlarını tercih ettiği, birbirine izzeti ikramda bulunduğu, birbirine hürmet ve saygı gösterdiği bir partidir. Ak Parti 12 yıllık bir parti gözükmekle beraber 1000 yıllık Müslüman milletinin hayallerini süsleyen bir partidir. Böyle bir partide görev almak, göreve talip olmak benim onurdur. Şimdiden tüm aday adaylarına başarılar diliyor, seçimlerim memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

 
Bu içerik 472 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
22 BİN 500 ÜYEMİZDEN, BİN 224 ÜYE ANKETİMİZE OY KULLANDI 22 BİN 500 ÜYEMİZDEN, BİN 224 ÜYE A.. 22 bin 500 üyemizin bulunduğu gazetemizin sosyal medyasında başlattığımız ankete..
0 yorum SİYASET - 17.05.2015
MUŞ GENÇLİK DERNEĞİ’NDEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ MUŞ GENÇLİK DERNEĞİ’NDEN GÖRKEMLİ A.. Kısa bir süre önce kurulan Muş Gençlik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, (MEGER)..
0 yorum GÜNCEL - 17.05.2015
KARACA MAĞAZASI MUŞ’TA AÇILDI KARACA MAĞAZASI MUŞ’TA AÇILDI.. Erkek giyimin öncü firmalarından olan Karaca, Muş’taki şubesini İstasyon Caddesi..
0 yorum GÜNCEL - 17.05.2015
Üye Bilgi