Bu İçeriği Paylaş
03 Kasım 2013 Pazar

ÖZEN İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYI

İşadamı Nesim Özen, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı


AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığından sonra en çok rağbet gören İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığı için de müracaatlar son buldu. AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığını açıklayan işadamı Nesim Özen, amacının hizmet etmek olduğunu söyledi.
Dosyasını Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan'a teslim eden Özen, şunları söyledi: "Siyasetin adaylık dönemleri kıyamet dönemleri gibidir. Kıyamette nasıl ki ana yavrusunu, yavrusu da anasını tanımayacaksa, baba evladını, evladı da babasını tanımayacaksa, siyasette de derler ki, insanların kendi nefsi ile uğraştıkları o anda dostları tanımazlar. Ancak Ak Parti böyle bir parti değildir. İnsanların birbiriyle beraber olduğu, kendi nefislerine dostlarını tercih ettiği, birbirine izzeti ikramda bulunduğu, birbirine hürmet ve saygı gösterdiği bir partidir. Ak Parti 12 yıllık bir parti gözükmekle beraber 1000 yıllık Müslüman milletinin hayallerini süsleyen bir partidir. Böyle bir partide görev almak, göreve talip olmak benim onurdur. Şimdiden tüm aday adaylarına başarılar diliyor, seçimlerim memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

 
Bu içerik 818 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
MİNİKLER İLK KARNELERİNİ ALDI MİNİKLER İLK KARNELERİNİ ALDI.. Muş 75. Yıl Anaokulunda eğitim gören öğrenciler, ilk kez karne heyecanı yaşadı. ..
0 yorum EĞİTİM - 21.01.2017
ŞİMŞEK, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN YURT DIŞI PROGRAMINA KATILACAK ŞİMŞEK, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN YU.. AK Parti Muş milletvekili ve Türkiye-Mozambik Parlamentolar Arası Dostluk Gurubu..
0 yorum SİYASET - 21.01.2017
MUŞ GENÇLİK MECLİSİ, 2016 YILINDA 35 BİN 740 KİŞİYE ULAŞTI MUŞ GENÇLİK MECLİSİ, 2016 YILINDA 3.. Muş Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, faaliyet raporunu açıklayarak 2016 ..
0 yorum GÜNCEL - 21.01.2017
Üye Bilgi