Bu İçeriği Paylaş
03 Kasım 2013 Pazar

ÖZEN İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYI

İşadamı Nesim Özen, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı


AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığından sonra en çok rağbet gören İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığı için de müracaatlar son buldu. AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığını açıklayan işadamı Nesim Özen, amacının hizmet etmek olduğunu söyledi.
Dosyasını Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan'a teslim eden Özen, şunları söyledi: "Siyasetin adaylık dönemleri kıyamet dönemleri gibidir. Kıyamette nasıl ki ana yavrusunu, yavrusu da anasını tanımayacaksa, baba evladını, evladı da babasını tanımayacaksa, siyasette de derler ki, insanların kendi nefsi ile uğraştıkları o anda dostları tanımazlar. Ancak Ak Parti böyle bir parti değildir. İnsanların birbiriyle beraber olduğu, kendi nefislerine dostlarını tercih ettiği, birbirine izzeti ikramda bulunduğu, birbirine hürmet ve saygı gösterdiği bir partidir. Ak Parti 12 yıllık bir parti gözükmekle beraber 1000 yıllık Müslüman milletinin hayallerini süsleyen bir partidir. Böyle bir partide görev almak, göreve talip olmak benim onurdur. Şimdiden tüm aday adaylarına başarılar diliyor, seçimlerim memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

 
Bu içerik 416 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
MECLİS, İL ÖZEL İDARESİ HİZMET BİNASINI 2 YILLIĞINA TAHSİS ETTİ MECLİS, İL ÖZEL İDARESİ HİZMET BİNA.. 2014 yılı yatırım programı Kasım ayı toplantılarını sürdüren İl Genel Meclisi, İ..
0 yorum GÜNCEL - 27.11.2014
YOLDA MAHSUR KALAN VATANDAŞLAR KURTARILDI YOLDA MAHSUR KALAN VATANDAŞLAR KURT.. Hasköy’de kar ve tipi nedeniyle yolda mahsur kalan vatandaşlar, 3 saatlik çalışm..
0 yorum GÜNCEL - 27.11.2014
YÜCE, HASTA DERNEKLERİ ZİRVESİ’NE KONUŞMACI OLARAK KATILDI YÜCE, HASTA DERNEKLERİ ZİRVESİ’NE K.. Avrupa ve Ulusal arası ülkelerde birçok faaliyette Türkiye’yi temsil eden ve akt..
0 yorum GÜNCEL - 27.11.2014
Üye Bilgi