Bu İçeriği Paylaş
03 Kasım 2013 Pazar

ÖZEN İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYI

İşadamı Nesim Özen, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı


AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığından sonra en çok rağbet gören İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığı için de müracaatlar son buldu. AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığını açıklayan işadamı Nesim Özen, amacının hizmet etmek olduğunu söyledi.
Dosyasını Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan'a teslim eden Özen, şunları söyledi: "Siyasetin adaylık dönemleri kıyamet dönemleri gibidir. Kıyamette nasıl ki ana yavrusunu, yavrusu da anasını tanımayacaksa, baba evladını, evladı da babasını tanımayacaksa, siyasette de derler ki, insanların kendi nefsi ile uğraştıkları o anda dostları tanımazlar. Ancak Ak Parti böyle bir parti değildir. İnsanların birbiriyle beraber olduğu, kendi nefislerine dostlarını tercih ettiği, birbirine izzeti ikramda bulunduğu, birbirine hürmet ve saygı gösterdiği bir partidir. Ak Parti 12 yıllık bir parti gözükmekle beraber 1000 yıllık Müslüman milletinin hayallerini süsleyen bir partidir. Böyle bir partide görev almak, göreve talip olmak benim onurdur. Şimdiden tüm aday adaylarına başarılar diliyor, seçimlerim memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

 
Bu içerik 640 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
MİLLİ EĞİTİM BAKANI MUŞ'A GELİYOR MİLLİ EĞİTİM BAKANI MUŞ'A GELİYOR.. AK Parti Muş milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ı..
0 yorum SİYASET - 28.06.2016
“UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDE AİLELERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR” “UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDE AİLELERE .. Muş’ta uyuşturucu ve madde bağımlıları ile mücadele konusunda kurulan Muş Gençli..
0 yorum GÜNCEL - 28.06.2016
AFAD EKİPLERİ, K9 KÖPEĞİ İLE YUNUS BEBEĞİ ARAMAYA BAŞLADI AFAD EKİPLERİ, K9 KÖPEĞİ İLE YUNUS .. Muş’ta, AFAD ekipleri ve Mehmetçik 2 kişinin öldüğü ve 3 kişinin de yaralandığı ..
0 yorum GÜVENLİK - 28.06.2016
Üye Bilgi