Bu İçeriği Paylaş
03 Kasım 2013 Pazar

ÖZEN İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYI

İşadamı Nesim Özen, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı


AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığından sonra en çok rağbet gören İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığı için de müracaatlar son buldu. AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığını açıklayan işadamı Nesim Özen, amacının hizmet etmek olduğunu söyledi.
Dosyasını Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan'a teslim eden Özen, şunları söyledi: "Siyasetin adaylık dönemleri kıyamet dönemleri gibidir. Kıyamette nasıl ki ana yavrusunu, yavrusu da anasını tanımayacaksa, baba evladını, evladı da babasını tanımayacaksa, siyasette de derler ki, insanların kendi nefsi ile uğraştıkları o anda dostları tanımazlar. Ancak Ak Parti böyle bir parti değildir. İnsanların birbiriyle beraber olduğu, kendi nefislerine dostlarını tercih ettiği, birbirine izzeti ikramda bulunduğu, birbirine hürmet ve saygı gösterdiği bir partidir. Ak Parti 12 yıllık bir parti gözükmekle beraber 1000 yıllık Müslüman milletinin hayallerini süsleyen bir partidir. Böyle bir partide görev almak, göreve talip olmak benim onurdur. Şimdiden tüm aday adaylarına başarılar diliyor, seçimlerim memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

 
Bu içerik 278 defa okundu.
 
* İçeriğe henüz yorum yapılmamış ilk yorumu siz yapmak istiyorsanız aşağıdaki metin kutusunu doldurun ve gönder'e tıklayın. Yorumlarınızı yazarken sizin hakkınızda hukuki sorumluluk arz ettiğini önemle bilgilerinize arz ederiz.
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
 
Günün Diger Manşetleri
AK PARTİLİ BAŞKAN’DAN VEKİL IŞIK’A SALVO! AK PARTİLİ BAŞKAN’DAN VEKİL IŞIK’A .. 30 Mart’ta yapılan yerel seçimlerinde Ak Parti’nin 5 belde ve 3 ilçede kaybetmes..
0 yorum SİYASET - 16.04.2014
MUŞ’TA MODERN TARIMCILIK ÇALIŞMALARI BAŞLADI MUŞ’TA MODERN TARIMCILIK ÇALIŞMALAR.. Muş’ta tarımsal danışmanlık hizmeti veren Tarlam Tarımsal Yayım ve Danışmanlık H..
0 yorum TARIM - 16.04.2014
YÜCE‘YE AZMİN ZAFERİ ÖDÜLÜ VERİLDİ YÜCE‘YE AZMİN ZAFERİ ÖDÜLÜ VERİLDİ.. Geçtiğimiz hafta Antalya’da düzenlenen 5. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresinde ‘’ Kan..
0 yorum SAĞLIK - 16.04.2014
Üye Bilgi