Bu İçeriği Paylaş
03 Kasım 2013 Pazar

ÖZEN İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYI

İşadamı Nesim Özen, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı


AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığından sonra en çok rağbet gören İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığı için de müracaatlar son buldu. AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığını açıklayan işadamı Nesim Özen, amacının hizmet etmek olduğunu söyledi.
Dosyasını Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan'a teslim eden Özen, şunları söyledi: "Siyasetin adaylık dönemleri kıyamet dönemleri gibidir. Kıyamette nasıl ki ana yavrusunu, yavrusu da anasını tanımayacaksa, baba evladını, evladı da babasını tanımayacaksa, siyasette de derler ki, insanların kendi nefsi ile uğraştıkları o anda dostları tanımazlar. Ancak Ak Parti böyle bir parti değildir. İnsanların birbiriyle beraber olduğu, kendi nefislerine dostlarını tercih ettiği, birbirine izzeti ikramda bulunduğu, birbirine hürmet ve saygı gösterdiği bir partidir. Ak Parti 12 yıllık bir parti gözükmekle beraber 1000 yıllık Müslüman milletinin hayallerini süsleyen bir partidir. Böyle bir partide görev almak, göreve talip olmak benim onurdur. Şimdiden tüm aday adaylarına başarılar diliyor, seçimlerim memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

 
Bu içerik 288 defa okundu.
 
* İçeriğe henüz yorum yapılmamış ilk yorumu siz yapmak istiyorsanız aşağıdaki metin kutusunu doldurun ve gönder'e tıklayın. Yorumlarınızı yazarken sizin hakkınızda hukuki sorumluluk arz ettiğini önemle bilgilerinize arz ederiz.
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
 
Günün Diger Manşetleri
MUŞ’TA 9 MİLYON 513 BİN HARCAMA YAPILDI MUŞ’TA 9 MİLYON 513 BİN HARCAMA YAP.. Muş Valiliği 2014 yılı İkinci Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na başkanl..
0 yorum EKONOMİ - 24.04.2014
‘TEHLİKELİ BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİL’ ‘TEHLİKELİ BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞ.. Muş Valiliği tarafından düzenlenen Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na katılan Dev..
0 yorum GÜNCEL - 24.04.2014
YUNUS TOPLU TEŞEKKÜR ETTİ YUNUS TOPLU TEŞEKKÜR ETTİ.. AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayı Yunus Toplu, seçimleri az bir oy ile kaybet..
0 yorum SİYASET - 24.04.2014
Üye Bilgi