Bu İçeriği Paylaş
03 Kasım 2013 Pazar

ÖZEN İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYI

İşadamı Nesim Özen, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı


AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığından sonra en çok rağbet gören İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığı için de müracaatlar son buldu. AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığını açıklayan işadamı Nesim Özen, amacının hizmet etmek olduğunu söyledi.
Dosyasını Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan'a teslim eden Özen, şunları söyledi: "Siyasetin adaylık dönemleri kıyamet dönemleri gibidir. Kıyamette nasıl ki ana yavrusunu, yavrusu da anasını tanımayacaksa, baba evladını, evladı da babasını tanımayacaksa, siyasette de derler ki, insanların kendi nefsi ile uğraştıkları o anda dostları tanımazlar. Ancak Ak Parti böyle bir parti değildir. İnsanların birbiriyle beraber olduğu, kendi nefislerine dostlarını tercih ettiği, birbirine izzeti ikramda bulunduğu, birbirine hürmet ve saygı gösterdiği bir partidir. Ak Parti 12 yıllık bir parti gözükmekle beraber 1000 yıllık Müslüman milletinin hayallerini süsleyen bir partidir. Böyle bir partide görev almak, göreve talip olmak benim onurdur. Şimdiden tüm aday adaylarına başarılar diliyor, seçimlerim memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

 
Bu içerik 620 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
ÖDÜLLÜ TERÖRİSTLER İÇİN İLAN ASILDI ÖDÜLLÜ TERÖRİSTLER İÇİN İLAN ASILDI.. Varto ilçesinde, başına ödül konulan teröristlere ilişkin hazırlanan afişler bir..
0 yorum GÜVENLİK - 27.05.2016
KADINLARA ARI KOVANI DAĞITILDI KADINLARA ARI KOVANI DAĞITILDI.. Hasköy ve Korkut ilçelerinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nce yürütül..
0 yorum GÜNCEL - 27.05.2016
YATILI BÖLGE ORTAOKULLARI ÖĞRENCİLER İÇİN FIRSATA DÖNÜŞTÜ YATILI BÖLGE ORTAOKULLARI ÖĞRENCİLE.. Yatılı Bölge Ortaokulları (YBO) köy öğrencileri için hem eğitim hemde sportif fa..
0 yorum EĞİTİM - 27.05.2016
Üye Bilgi