Bu İçeriği Paylaş
03 Kasım 2013 Pazar

ÖZEN İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYI

İşadamı Nesim Özen, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı


AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığından sonra en çok rağbet gören İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığı için de müracaatlar son buldu. AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığını açıklayan işadamı Nesim Özen, amacının hizmet etmek olduğunu söyledi.
Dosyasını Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan'a teslim eden Özen, şunları söyledi: "Siyasetin adaylık dönemleri kıyamet dönemleri gibidir. Kıyamette nasıl ki ana yavrusunu, yavrusu da anasını tanımayacaksa, baba evladını, evladı da babasını tanımayacaksa, siyasette de derler ki, insanların kendi nefsi ile uğraştıkları o anda dostları tanımazlar. Ancak Ak Parti böyle bir parti değildir. İnsanların birbiriyle beraber olduğu, kendi nefislerine dostlarını tercih ettiği, birbirine izzeti ikramda bulunduğu, birbirine hürmet ve saygı gösterdiği bir partidir. Ak Parti 12 yıllık bir parti gözükmekle beraber 1000 yıllık Müslüman milletinin hayallerini süsleyen bir partidir. Böyle bir partide görev almak, göreve talip olmak benim onurdur. Şimdiden tüm aday adaylarına başarılar diliyor, seçimlerim memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

 
Bu içerik 873 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
MUŞ'TA REFERANDUM ÇALIŞMALARI MUŞ'TA REFERANDUM ÇALIŞMALARI.. AK Parti Muş milletvekili Mehmet Emin Şimşek, beraberindeki heyetle beldelerde v..
0 yorum SİYASET - 24.03.2017
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİNDE SEMİNERLER DEVAM EDİYOR MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİNDE S.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Mühendislik-Mimarlık Fakültesi seminerleri tüm ..
0 yorum GÜNCEL - 24.03.2017
TÜGVA ÜYELERİ, BAŞKAN ASYA’YI ZİYARET ETTİ TÜGVA ÜYELERİ, BAŞKAN ASYA’YI ZİYAR.. Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Muş İl Temsilciliği üyeleri, Belediye Başkanı Feya..
0 yorum GÜNCEL - 24.03.2017
Üye Bilgi