Bu İçeriği Paylaş
03 Kasım 2013 Pazar

ÖZEN İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYI

İşadamı Nesim Özen, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı


AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığından sonra en çok rağbet gören İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığı için de müracaatlar son buldu. AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığını açıklayan işadamı Nesim Özen, amacının hizmet etmek olduğunu söyledi.
Dosyasını Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan'a teslim eden Özen, şunları söyledi: "Siyasetin adaylık dönemleri kıyamet dönemleri gibidir. Kıyamette nasıl ki ana yavrusunu, yavrusu da anasını tanımayacaksa, baba evladını, evladı da babasını tanımayacaksa, siyasette de derler ki, insanların kendi nefsi ile uğraştıkları o anda dostları tanımazlar. Ancak Ak Parti böyle bir parti değildir. İnsanların birbiriyle beraber olduğu, kendi nefislerine dostlarını tercih ettiği, birbirine izzeti ikramda bulunduğu, birbirine hürmet ve saygı gösterdiği bir partidir. Ak Parti 12 yıllık bir parti gözükmekle beraber 1000 yıllık Müslüman milletinin hayallerini süsleyen bir partidir. Böyle bir partide görev almak, göreve talip olmak benim onurdur. Şimdiden tüm aday adaylarına başarılar diliyor, seçimlerim memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

 
Bu içerik 492 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
HASTANENİN SORUNLARI BİTMEK BİLMİYOR HASTANENİN SORUNLARI BİTMEK BİLMİYO.. Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Muş Şube Başkanı İdris Gürkan..
0 yorum SAĞLIK - 01.07.2015
TEOG SINAVINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİLER TEBRİK EDİLDİ TEOG SINAVINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ OL.. Vali Vedat Büyükersoy, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında tüm s..
0 yorum EĞİTİM - 01.07.2015
YEŞİLOVA BELDESİ PROJELERLE UMUT VAAT EDİYOR YEŞİLOVA BELDESİ PROJELERLE UMUT VA.. Muş Merkeze bağlı Yeşilova Beldesi, ürettiği projelerle hizmetlerini sürdürmeyi ..
0 yorum GÜNCEL - 29.06.2015
Üye Bilgi