Bu İçeriği Paylaş
03 Kasım 2013 Pazar

ÖZEN İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYI

İşadamı Nesim Özen, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı


AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığından sonra en çok rağbet gören İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığı için de müracaatlar son buldu. AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığını açıklayan işadamı Nesim Özen, amacının hizmet etmek olduğunu söyledi.
Dosyasını Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan'a teslim eden Özen, şunları söyledi: "Siyasetin adaylık dönemleri kıyamet dönemleri gibidir. Kıyamette nasıl ki ana yavrusunu, yavrusu da anasını tanımayacaksa, baba evladını, evladı da babasını tanımayacaksa, siyasette de derler ki, insanların kendi nefsi ile uğraştıkları o anda dostları tanımazlar. Ancak Ak Parti böyle bir parti değildir. İnsanların birbiriyle beraber olduğu, kendi nefislerine dostlarını tercih ettiği, birbirine izzeti ikramda bulunduğu, birbirine hürmet ve saygı gösterdiği bir partidir. Ak Parti 12 yıllık bir parti gözükmekle beraber 1000 yıllık Müslüman milletinin hayallerini süsleyen bir partidir. Böyle bir partide görev almak, göreve talip olmak benim onurdur. Şimdiden tüm aday adaylarına başarılar diliyor, seçimlerim memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

 
Bu içerik 404 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
SAĞLIK BAKANI MUŞ'A GELİYOR SAĞLIK BAKANI MUŞ'A GELİYOR.. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu pazar günü Muş'a geliyor..
0 yorum GÜNCEL - 24.10.2014
FATURANIN YÜZDE 20'SİNİ GERİ ALABİLİRSİNİZ! FATURANIN YÜZDE 20'SİNİ GERİ ALABİL.. Yargıtay karar verdi: Vatandaştan kayıp-kaçak parası alınamaz. Bu da 100 liralık..
0 yorum GÜNCEL - 24.10.2014
VALİ KOBANİ PROTESTOLARINI DEĞERLENDİRDİ VALİ KOBANİ PROTESTOLARINI DEĞERLEN.. Muş Valiliği 2014 yılı Dördüncü Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Ved..
0 yorum GÜNCEL - 24.10.2014
Üye Bilgi