Bu İçeriği Paylaş
03 Kasım 2013 Pazar

ÖZEN İL GENEL MECLİSİNE ADAY ADAYI

İşadamı Nesim Özen, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı


AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığından sonra en çok rağbet gören İl Genel Meclis Üyeliği aday adaylığı için de müracaatlar son buldu. AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığını açıklayan işadamı Nesim Özen, amacının hizmet etmek olduğunu söyledi.
Dosyasını Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan'a teslim eden Özen, şunları söyledi: "Siyasetin adaylık dönemleri kıyamet dönemleri gibidir. Kıyamette nasıl ki ana yavrusunu, yavrusu da anasını tanımayacaksa, baba evladını, evladı da babasını tanımayacaksa, siyasette de derler ki, insanların kendi nefsi ile uğraştıkları o anda dostları tanımazlar. Ancak Ak Parti böyle bir parti değildir. İnsanların birbiriyle beraber olduğu, kendi nefislerine dostlarını tercih ettiği, birbirine izzeti ikramda bulunduğu, birbirine hürmet ve saygı gösterdiği bir partidir. Ak Parti 12 yıllık bir parti gözükmekle beraber 1000 yıllık Müslüman milletinin hayallerini süsleyen bir partidir. Böyle bir partide görev almak, göreve talip olmak benim onurdur. Şimdiden tüm aday adaylarına başarılar diliyor, seçimlerim memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

 
Bu içerik 408 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
VARTO'DA 10 KOBANİ GÖZALTISI DAHA VARTO'DA 10 KOBANİ GÖZALTISI DAHA.. Muş’un Varto ilçesinde Kobani olaylarına karıştıkları iddia edilen 10 kişi daha ..
0 yorum GÜVENLİK - 31.10.2014
KEMAL TÜRKAN YENİDEN ÜYELİĞE SEÇİLDİ KEMAL TÜRKAN YENİDEN ÜYELİĞE SEÇİLD.. Muş ASKF Başkanı Kemal Türkan, Türkiye ASKF Olağan Genel Kurul’unda yeniden yöne..
0 yorum SPOR - 31.10.2014
TARIMA DAYALI EKONOMİK YATIRIMLARIN TEBLİĞİ YAYIMLANDI TARIMA DAYALI EKONOMİK YATIRIMLARIN.. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından uygulanan tarıma dayalı ekonomik ..
0 yorum TARIM - 31.10.2014
Üye Bilgi