Bu İçeriği Paylaş
12 Nisan 2018 Perşembe

YETİŞTİRME YURDU SPOR VOLEYBOL İL BİRİNCİSİ OLDU

Kalkınma Bakanlığı ve Muş Valiliği tarafından desteklenen ve Muş yetiştirme Yurdu Mezunları Derneği tarafından yürütülmekte olan “Kimsesizin Kimsesi Olalım” SODES projesi kapsamında Kültür, Sanat ve Spor etkinlikleri çerçevesinde Mart ayında yapılan


Kalkınma Bakanlığı ve Muş Valiliği tarafından desteklenen ve Muş yetiştirme Yurdu Mezunları Derneği tarafından yürütülmekte olan “Kimsesizin Kimsesi Olalım” SODES projesi kapsamında Kültür, Sanat ve Spor etkinlikleri çerçevesinde Mart ayında yapılan Gençler il birinciliği müsabakalarında Çöğürlü Spor, Konukbekler, ASP, İdmanyurdu, İdmanyurdu 49, Zafer spor, Ata 49, Lider Muş ve Murat Spor’la karşılaşan Muş Yetiştirme Yurdu Spor Kulübü rakiplerini set vermeden bütün müsabakalardan 3.0 lık galibiyetle ayrılarak şampiyon oldu.

27-30 Nisan 2018 tarihleri arasında Van ilinde yapılacak olan bölge şampiyonasında ilimizi temsil edecek olan Muş Yetiştirme Yurdu Spor Kulübü buradada şampiyon olarak ilimizi Türkiye şampiyonasında temsil etmeyi hedeflemektedir. Konuyla ilgili bir değerlendirmede bulunan Muş Yetiştirme Yurdu Spor Kulübü Başkanı Ferzende Emre, alınan il şampiyonluğu sonucundan ötürü çok mutlu olduklarını ifade ederek, Devletimizin bizlere verdiği SODES desteği ile her yıl bu başarılarımızı tekrarlayıp çocuk ve gençlerimize elimizden gelen tüm sportif aktivitelere yönlendirerek, onları kötü alışkanlıklardan korumak, üniversiteli olmalarına katkı sunmak için devletimiz ile beraber katkıda ve destekte bulunmak bizleri ziyadesi ile memnun etmektedir. Bizlere desteklerini esirgemeyen devletimize Kalkınma Bakanlığımıza, İçişleri Bakanlığımıza, Valiliğimize, destek ve katkı sunan herkese sporcularım adına teşekkürlerimizi sunarız. 27-30 Nisan 2018 tarihleri arasında gençlerimiz inşallah rakiplerini yenerek Bölge şampiyonluğunu ilimiz hediye ederler inancını taşımaktayım dedi.

 

 
Bu içerik 80 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi