Bu İçeriği Paylaş
10 Mayıs 2018 Perşembe

TSO HEYETİ ANKARA’DA ZİYARETLER YAPIYOR

Muş Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Ankara’da bir dizi gezi ziyaretlerini başlattı. MUŞ TSO Heyetinde Meclis Başkanı Talip Devrim, Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Koç ve yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri yer alıyor


MUŞ TSO heyeti ilk olarak Ekonomi Bakanlığı Yatırım ve Teşvik Uygulamaları Genel Müdürü Mehmet Yurdal Şahin’i makamında ziyaret etti. Daha sonra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret eden Muş heyeti son olarak Kredi Garanti Fonu’nu ziyaret etti.

Ekonomi Bakanlığı Yatırım ve Teşvik Uygulamaları Genel Müdürü Mehmet Yurdal Şahin’i koşa bir süre önce Muş’ta ağırlayan MUŞ TSO heyeti iade-i ziyarette bulunarak  iş için neler yapılabilir, teşvik ve desteklerden nasıl yararlanabilir gibi konularla ilgili görüşmelerde bulunuldu.

Genel Müdür Şahin, bakanlık olarak 81 ili gezerek sorun ve sıkıntılarını genel durumlarını yerinde tespit ettiklerini ve bu kapsamda Muş’ta çok güzel karşılandıklarını söyledi. Bakanlık olarak her zaman Muş’a karlı sağlamak için gerekli girişimlerde bulunacaklarını belirten Şahin, Muş’a eğitim ve seminerler için talep olması halinde geleceklerini söyledi.

Heyet daha sonra Kredi Garanti Fonuna geçerek burada Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Aysal ile görüştü. Muş Ticaret ve Sanayi Odası heyetinin son durağı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Hisarcıklıoğlu ile hatıra fotoğrafı çektiren heyet daha sonra Muş’un genel durumu ile ilgili sohbet etti. Her zaman Muş’a özel bir ilgi gösterdiğini ve Muşluların misafirperver olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, yeni yönetim kurulu üyelerine ve meclis üyelerine başarılar diledi.

Meclis üyeliğine seçilenlerin çok zorlu bir süreçten geçerek bugünlere geldiklerini kaydeden Hisarcıklıoğlu, en zor seçimi yaptıklarını ve bunun da önemli bir görev olduğunu söyledi. 4 yıl boyunca seçilenlerin göreve dolduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, üye ile yakın temas içerisinde olununca daha iyi hizmetlerin sunulacağını söyledi.

 
Bu içerik 139 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi