Bu İçeriği Paylaş
22 Haziran 2018 Cuma

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ HAFTA SONU DA HİZMET VERECEK

Muş Valiliği, seçim ve sınav işlemleri için hafta sonu nüfus müdürlüğünde mesai yapılacağını duyurdu


Muş Valiliğinden yapılan açıklamada, “24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ile 30 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018 tarihlerindeki Yüksek Öğretim Kurumları Sınavları nedeniyle ortaya çıkabilecek olan acil kimlik kartı taleplerini karşılamak amacıyla;

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Tüm İlçe Nüfus Müdürlüklerimiz, 30 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018 tarihlerindeki Yüksek Öğretim Kurumları Sınavları için ise Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü bu tarihlere rastlayan hafta sonlarında (Cumartesi ve Pazar günleri) açık bulundurulacaktır.

Kimlik kartı müracaatlarına ilişkin değerli kâğıt bedeli tahsilâtının; Vergi Dairesi Müdürlüklerince, anlaşmalı bankalar ve “https://ivd.gib.gov.tr” internet adresi üzerinden yapılamaması halinde, değerli kâğıt bedeli tahsilâtı yapılmadan vatandaşlarımızın Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı müracaatının alınması sağlanacak olup; başvuru sahibi teslim alacağı Geçici Kimlik Belgesi ile işlemlerini gerçekleştirebilecektir.

İlk mesai gününde değerli kâğıt bedelinin yatırılmaması halinde kimlik kartı başvurusu iptal edilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi

 

 
Bu içerik 205 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
TERÖR OPERASYONU: 5 TUTUKLAMA TERÖR OPERASYONU: 5 TUTUKLAMA.. Muş’ta terör örgütü propagandası yapma suçundan yakalanan 17 şahıstan 5’i tutukl..
0 yorum GÜNCEL - 22.6.2018
OY KULLANMAK OY KULLANMAK.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 22.6.2018
ALTAY “AK PARTİ HÜKÜMETİNE VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ” ALTAY “AK PARTİ HÜKÜMETİNE VE EMEĞİ.. AK Parti İl Genel Meclis Üyesi ve Hasköy İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği E..
0 yorum GÜNCEL - 22.6.2018
Üye Bilgi