Bu İçeriği Paylaş
19 Nisan 2018 Perşembe

DAKA TOPLANTISI BİTLİS’TE YAPILDI

Muş Valisi Aziz Yıldırım ve Muş TSO Başkanı Erdal Koç, Bitlis’te yapılan Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı


Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Vali Aziz Yıldırım, Hakkâri Valisi Cüneyit Orhan Toprak,  Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Murat Zorluoğlu, Hakkari İl Genel Meclisi Başkanı Gülizar İliş, Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Taş,  Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç ile DAKA personeli katıldı. Toplantı da Mali Destek Programları, 2018 güdümlü proje başvuruları, Ajans faaliyet programı ve bütçesi ile ilgili hususlar görüşüldü.

 
Bu içerik 90 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi