Bu İçeriği Paylaş
29 Mayıs 2018 Salı

CHP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI TANITTI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanlığı tarafından milletvekili aday tanıtım toplantısı düzenlendi


Muş Esnaf ve Sanatkarlar Odasında düzenlenen programa, CHP Muş İl Başkanı İsmail Adanur, Muş eski Milletvekili Şerif Ertuğrul, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Sönmez, İlçe teşkilat başkanlıkları ve çok sayıda partililer katıldı.

Açılış konuşmalarının ardından CHP’nin Muş Milletvekili birinci sıra adayı Yılmaz Çetinkaya, ikinci sıra adayı Yıldırım Paçal, üçüncü sıra adayı Cemal Koçhan ve dördüncü sıra adayı Nur Muhammed Karahan’ın özgeçmişleri okunarak, teşkilata ve kamuoyuna tanıtımı yapıldı.

CHP Muş İl Başkanı İsmail Adanur, adaylarının ve 24 Haziran seçimlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Muş merkez dahil ilçeleri ile birlikte seçim çalışmalarına başladıklarını ifade eden Adanur, tüm Muş halkından destek istedi. 

 
Bu içerik 189 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi