Bu İçeriği Paylaş
15 Şubat 2018 Perşembe

TAKSİCİLER AFRİN OPERASYONUNA DESTEK VERDİ

Muş’ta taksiciler, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK, PYD/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla şehir merkezinde bir kortej oluşturup kornalar çalıp seslerini du


Muş’ta taksiciler, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK, PYD/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla şehir merkezinde bir kortej oluşturup kornalar çalıp seslerini duyurmaya çalıştılar

Muş’ta Taksiciler Derneği öncülüğünde bir araya gelen taksiciler, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK, PYD/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi.

Trafik polisi eşliğinde şehir merkezi İstasyon Caddesi üzerinde bir araya gelen taksiciler kortej oluşturup araçlarını ay yıldızlı bayraklarla süslediler. Oluşturulan kortej ile şehir merkezinde korna çalan taksiciler, vatandaşlar tarafından da destek aldılar. Taksicilerin bu gün Afrin’de ki Mehmetçiğe destek amacıyla çalıştığını belirten Muş Taksiciler Derneği Başkanı Erkan Kandemir, millet olarak hem devletinin ve askerinin yanında olduklarını söyledi.

“AMACIMIZ ASKERİMİZİN YANINDA OLDUĞUMUZU GÖSTERMEK”

Muş Taksiciler Derneği Başkanı Erkan Kandemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere destek olmak için taksicilerle konvoy oluşturduklarını söyledi. Desteklerinin devam edeceğini ifade eden Kandemir, “Allah askerlerimizin zaferini muvaffak etsin. Bu ülke ve vatan için her türlü askerlerimizin yanındayız. Askerlerimize desteğimiz sonuna kadar devam edecektir. Allah şehitlerimize rahmet, yakınlarına sabır versin” diye konuştu.

Türkiye’den başka gidecek bir devletimizin olmadığını ifade eden Kandemir, Türk Silahlı Kuvvetlerinin muzaffer olmasını ve terörün bitmesi temennisinde bulundu. Yaklaşık 50 taksicinin oluşturduğu kortej daha sonra Cumhuriyet Caddesinde devam etti. Taksiciler daha sonra dağılarak duraklarına geçtiler.

 
Bu içerik 164 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi